ReactorPL

forum gildii ReactorPL


#1 2009-02-04 00:52:03

ginek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-28
Posty: 23
Punktów :   

Poznajmy sie lepiej

Moze fajnie jakby kazdy wypelnil taki maly szablonik ?

Imie:
Nicki w grze:
Wiek:
Miasto:
Cos o sobie:



Pod takim opisem mozna rowniez dodac od siebie jakas propozycje wprowadzenia do szablonu =]


Imie: Marek
Nicki w grze (klasa): ginek (MG)
Wiek: 21
Miasto: Grajewo (niedaleko Bialegostoku)
Cos o sobie: yyyy boom yyyy gram zajebista laska, ludzie sami daja mi party bo licza na mila pogawedke, a ja korzystam z ich niewiedzy Jak transwestyta, ale coz...VIR to moj dziadek w realu, razem pijemy, gramy w pilke nozna, w kosza, odpierdalamy dziwne fazy (np.budowanie zamku na plazy, gdzie tak pizdzi, ze prawie ludzi niema) no i moze sie wkrece tam gdzie on pracuje, a wtedy klops na calego Sie zapijemy na smierc...Mam siostre, ma na imie Norbert i gra MG, a jego nick to GrayFox2. Co tu jeszcze pospamowac.. studiuje obok Santinela i Pify gg & gl & HF $boom  Kiedys gralem w MU (okolo 1.5 roku), potem w KalOnline (okolo 2 miesiace), potem chwile w Shayia, Silkroad, WOW i Metin 2 (ale doslownie chwile, bo po 10 min w te gry gralem) no i teraz dorwalem PW i mi sie podoba.  Na koniec pozdrawiam swoja postac oraz zebym zyl 100 lat.

Piszcie o sobie cos, poznajmy sie lepiej =]

Ostatnio edytowany przez ginek (2009-02-04 01:15:43)

Offline

 

#2 2009-02-12 10:20:31

Lukas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy sie lepiej

Imie: ŁUkasz (trudno sie domyślic )
Nick w grze: Lukas'PL (bardzo fajny WR)
Wiek: 25.07.1994 (latka lecą nie ma co:D)
coś o sobie: no wiec tak jestem z Częstochowy, chodze do szkoly ucze sie itp, gram w PW i Crysisa(ledwo odpalił xD), mam jeszcze Wbka tylko w innej gildi no a tu link do mojego profilu na Nk http://nasza-klasa.pl/profile/10669996
orocz tego lubie samochody i dziewczyny (piękne oczywiscie ) no i oczywiscie lubie grac w siate xD no to tyle

Offline

 

#3 2009-02-12 10:53:08

ginek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-28
Posty: 23
Punktów :   

Re: Poznajmy sie lepiej

No chociaz jeden odwazny ;p

Ostatnio edytowany przez ginek (2009-02-13 09:46:25)

Offline

 

#4 2009-02-13 00:11:02

Shako

Administrator

4947287
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 20
Punktów :   

Re: Poznajmy sie lepiej

No teraz czas na GMa xD

Imię: Gosia
Nicki w grze: Shako_PL WF oraz ~Tamashii WR (ktora teraz robi za naszego skarbnika )
Wiek: 16 lat, a urodziłam się 29.08.1992r. o godzinie 23:30
Miasto: Szczecin
Coś o mnie: I teraz najtrudniejsze...
Spróbuję wybrnąć Na grę w PW namówiła mnie Iga, bo ja uparcie gierzyłam w Last Chaosa. Dzisiaj nie pamiętam już nawet, jaki login miałam, który lvl... Wiem, że miałam smoka.
Dzisiaj już jednak spokojnie gram sobie w PW. Innymi grami, jakie lubię, są Delta Force (wartość sentymentalna- zawsze w Wielkanoc przechodziłam z tatą kilka misji ^^), Colin McRae 2 (do dzisiaj jeżdżę TYLKO Subaru, innymi autami tylko po to, żeby je rozwalić ) oraz ewentualnie w Sapera
Nie muszę chyba mówić o tym, czym interesuję się najbardziej (patrz avatar). Pozostałe zainteresowania to rysowanie i malowanie oraz grafika komputerowa (która idzie mi słabo...).
Lubię czytać książki, pisać jakieś rozbudowane wątkowo i fabularnie opowiadania (są ta właściwie powieści, ale "powieść" to zbyt poważne słowo, więc używam takiego określenia). Lubię także sport, ale wybrane dyscypliny: pływanie i żeglarstwo (chociaż nie potrafię nawet żagla rozstawć ).
Myślę, że wystarczy, bo i tak się nieźle rozpisałam
A teraz czas na resztę gildiowiczów


It's my life, It's now or never, I ain't gonna live forever, I just want to live while I'm alive
My heart is like an open highway - Like Frankie said: "I did it my way"

"Czemu, do cholery, ryba ma tyle pestek?!"

Offline

 

#5 2009-02-13 09:45:35

ginek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-28
Posty: 23
Punktów :   

Re: Poznajmy sie lepiej

Shako jest szczera do bolu ;p Ja sie urodzilem 31 Grudnia 1988 r o godz. 4.15 (bez jaj, naprawde urodzilem sie w sylwestra)

Offline

 

#6 2009-02-14 00:27:06

Shako

Administrator

4947287
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 20
Punktów :   

Re: Poznajmy sie lepiej

Też sobie lepszej godziny wybrać nie mogłeś
Ja to się w sobotę urodziłam ^^ A w sobotę o 23:30 to mało kto śpi

Szczery do bólu to jest Sant. Pytam się go, czy gada z kimś o czymś, a on: "Nie", a po chwili: "Tak..." xD


It's my life, It's now or never, I ain't gonna live forever, I just want to live while I'm alive
My heart is like an open highway - Like Frankie said: "I did it my way"

"Czemu, do cholery, ryba ma tyle pestek?!"

Offline

 

#7 2009-02-15 20:48:00

Ponury

Nowy użytkownik

Skąd: Hell ?
Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: Poznajmy sie lepiej

Imię: Paweł
Nicki w grze (klasa): PonuryKot MG,kiedyś tam jeszcze jakiś WR był
Wiek: 18
Miasto: Ostrów Mazowiecka ( dumne zadupie 100km od Wawy ;/)
Coś o sobie: Chodzące kombo nieszczęścia, pesymizmu ironii i sarkazmu......., a no i lubię ASG^^ i muzykę rzecz jasna, ale nie koniecznie taka co w owych czasach się każdemu podoba
Come To The Dark Side......We have Cookies


Pony Eat World >.< @w@
Word is born...Fight the war...fuck the norm...Now I got no patience...So sick of complacence

Offline

 

#8 2009-02-17 00:57:47

Timerius

Nowy użytkownik

7420545
Skąd: Pabianice
Zarejestrowany: 2009-02-16
Posty: 7
Punktów :   

Re: Poznajmy sie lepiej

Imie: Krzysztof
Nick w grze: Timerius MG
Wiek: 27
Miasto: Pabianice
Cos o mnie: Jestem ojcem i męzem oraz wielkim milosnikiem gier rpg

Ostatnio edytowany przez Timerius (2009-02-17 09:27:17)

Offline

 

#9 2009-02-17 09:00:03

ginek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-28
Posty: 23
Punktów :   

Re: Poznajmy sie lepiej

hmm Pabianice poznalem kogos niedawno kto tam mieszka, ale nie pamietam juz kto

Offline

 

#10 2009-02-26 23:17:52

Nelly

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Poznajmy sie lepiej

Imię:  Madzia
Nicki w grze: NellyPL WF i Estriel EP
Wiek: 14 lat xD ( 10.01.1995r )
Miasto: Brzeszcze (okolice Oświęcimia
Coś o mnie: hmm...no eee myśle ,że wiecie już dużo ale okee xD
Jestem upierdliwa, nieznośna, trudno sie zemną żyje i wogóle sami wiecie ^^
Gram od tamtych wakacji o_O hmm co by tu jeszcze...chodze do 1 gim i mam nadzieje ,że przejde ( oby, oby.! XD ) dobra to kończe bo pewnie śpicie juz....a i Kocham Was.! xDD
Zapewne już wiecie xD

Offline

 

#11 2009-02-27 17:56:09

Pifa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy sie lepiej

Imię: Marlena
Nick w grze: Pifa (NIE piwa!)
Wiek: 25.01.1990 (19 lat, urodzona okolo godziny o ktorej szedl Walt Disney na tvp1 w 1995)
Miasto: Białystok (centrum tak jakby:D)
Lubię rysować (kiedys moze zapodam jakies moje rysunki jesli bede miala jak:D na razie żyjcie w niewiedzy:P), czytać (ostatnio autorzy polscy: Sapkowski, Pilipiuk, Piekara), słuchać muzyki (też ostatnio Polska, ale uwielbiam cos a'la rock z braku lepszej nazwy, nie mam konkretnych zespołów- patriotka normalnie:D) i wnerwiać Santa:D. Wcześniej grałam w Lineage 2 około 2 lata, Metin 2 chyba 1 miesiąc, coś tam jeszcze było, ale nie pamiętam. A potem nastał ten dzień. Odkryłam PW i zaraziłam nim Santa:D (dla niepoinformowanych formalnie to mój brat:D). Na razie tyle, jakby co to pytać. Pytać można zawsze, ale nie zawsze uzyskuje się odpowiedź:D.

Offline

 

#12 2009-03-08 16:38:02

ginek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-28
Posty: 23
Punktów :   

Re: Poznajmy sie lepiej

Kurde nie czytam wogole ksiazek, ale ostatnio przeczytalem ksiazke Sapkowskiego pod tyt. (pisze skrotem bo niewiem jakie U xD) Paktofonika:Przewodnik Krytyki Politycznej  ;>

Niektorzy chyba sa tak uzaleznieni od PW, ze nawet na forum sie nie przedstawia

Offline

 

#13 2009-03-09 19:36:12

Santinel

Użytkownik

979306
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2009-01-30
Posty: 16
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy sie lepiej

no dobra teraz cos o mnie:

Imie: Łukasz
Nicki w grze: Santinel
Wiek: 17
Miasto: Białystok
Cos o sobie:
Mam dwie siostry ale sie do nich nie przyznaje. Nie lubie słuchać rodziców i często robie im na przekór- ale sobie zasłużyli. Lubie grac w Pw i chodzic z kolegami. Wbrew pozorom nie jestem pedałem. Lubie czytac ale chyba tylko Fantastyke. Pisze książke ale ostatnio jakos tak mi sie wena twórcza skonczyla. Lubie jesc miesko ale tylko takie jakie kupi Pifa. Podczas sluchania muzyki czesto spiewam xD czasami nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Mam burdel w pokoju. Podziwiam Jakuba Wędrowycza i Martina Lechowicza - Ten pierwszy to bimbrownik (stworzyl Etanol z trocin i Bimber chyba 95%) drugi to Bard. Moje skarpetki uzależniają i robią halucynacje. Lubie pomagać. Kocham Shako. Wiecej nie pamietam ale raczej niczego nie żaluje nie postanawiam poprawy i prosze o bimberek. aha i nienawidze jak sie do mnie mówi *synek*.

Ostatnio edytowany przez Santinel (2009-03-09 19:38:51)


Coś się kończy, Coś się zaczyna.

MartinLechowicz.com

Offline

 

#14 2009-03-09 20:13:15

Ponury

Nowy użytkownik

Skąd: Hell ?
Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: Poznajmy sie lepiej

Damn.......ty to jednak chyba masz coś z geja xD


Pony Eat World >.< @w@
Word is born...Fight the war...fuck the norm...Now I got no patience...So sick of complacence

Offline

 

#15 2009-03-09 22:10:03

ginek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-28
Posty: 23
Punktów :   

Re: Poznajmy sie lepiej

true

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hydraulicy.pun.pl www.pokemon-mania.pun.pl www.golden-dragon.pun.pl www.flormp3.pun.pl www.demetri-forum.pun.pl