ReactorPL

forum gildii ReactorPL


#16 2009-03-09 23:14:28

Fukari

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poznajmy sie lepiej

bleh. w końcu się dopchałam do tego forum po długich i wku*wiających poszukiwaniach strony...(bo wpisywałam ciągle reactor a nie reaktor <kto literówkę strzelił w nazwie strony? - -">), ale już jestem, więc cacy

Imie: Jutka.
Nicki w grze: Fukari_pl, lisica
Wiek: 18
Miasto: Ostrów maz. (koło wawy)
Cos o sobie: taka siaka i nijaka. to tak w skrócie ;P PW jest moją pierwszą tego typu grą, bo PonuryKot (<- aj lowe ju~!) mnie separuje od innych twierdząc że się nie nadaję - -" w sumie racja, bo i tak mam mało wolnego czasu @_@" zabiegana, roztrzepana, nerwus z poobgryzanymi paznokciami. beznadziejny przypadek fanki yaoiców, mangi, anime. Skill rysowniczy, choć nie do końca rozwinięty (za mało czasu mu ostatnio poświęcam) xP za alter ego uważam Garfielda. I nieważne na jaki kolor nie farbuję włosów to zawsze mi rudzieją po pewnym czasie, mimo że naturalne mam brązowe (spostrzeżenie wywnioskowane dziś w szkole - taki newsik dla was xD). w sumie z grubsza to tyle... (szlag, nie potrafię się nawet porządnie opisać - -")

bah.

Offline

 

#17 2009-03-10 08:23:45

#Kenchi#

Nowy użytkownik

421750-zawsze na niewidocznym
Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 5
Punktów :   

Re: Poznajmy sie lepiej

No to chyba czas na mnie
Imie: Patrycja
Nick w grze:#Kenchi#
Wiek: 16
Miasto: Sczecin

No dobra może zaczne od tego, że jak w przypadku Shako również zostałam namówiona do gry w PW przez Ige(Tene lub teraz Twilight ), na początku nie ciągneło mnie do tej gry, bo nic się nie rozumiało , już niekiedy miałam chęć usunięcia PW ale ostatecznie jak zaczełam grać to nie moge się teraz od niej odciągnąć
Hmm... co tu jeszcze napisać no cóż lubie sobie od czasu do czasu porysować, pooglądać jakieś anime xD no i oczywiście pograć Noto chyba na tyle, nie wiem co jeszcze napisać ^^

Offline

 

#18 2009-03-18 10:35:35

ginek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-28
Posty: 23
Punktów :   

Re: Poznajmy sie lepiej

Jutka jak niewiesz jak sie opisac to daj fotke ;> Pierwszy raz slysze o imieniu Jutka

Offline

 

#19 2009-03-20 12:38:44

DragoWRX

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy sie lepiej

Imie:Maciek
Nicki w grze:DragoWRX
Wiek:20
Miasto:Sopot
Cos o sobie:Jak wiekszosc facetow lubie sport pilke nozna, hokej, koszykowke... troche motoryzacja oczywiscie lubie imprezowac bez tego nie da sie zyc no i przede wszystkim muzyka D'n'B (Drum And Bass) sam troszke tworze jak mam zly dzien i troche wolnego czasu no i to by bylo na tyle

Offline

 

#20 2009-04-07 13:06:50

Chaos<PL>

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy sie lepiej

Imie:Bartek
Nicki w grze:Chaos<PL>
Wiek:01.01.1988 XD(Noworoczny prezent)
Miasto:Zakopane
Cos o sobie:Student ktoremu jak sie nudzi to ma pojeb.. pomysły
Lubie jazde na desce,piłke nożna i pic piwo z kumplami
Lubie słuchac głównie rocku i wszystkich jego odmian
Gram głównie w nocy jak jestem w pracy:D

Ostatnio edytowany przez Chaos<PL> (2009-04-07 19:16:10)

Offline

 

#21 2009-04-07 17:54:30

Nekotshii

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy sie lepiej

Imie: Gosia (Nie mówić Małgosia, bo zabije! xD)
Nicki w grze: Nekotshii (WF)
Wiek: Kobiet o wiek sie nie pyta xP Ale dla Was zrobię wyjątek - 16 latek [20.12.1992]
Miasto: Jelenia Dziuuuura... znaczy Góra... taka 'wieś' na Dolnośląsku. 
Coś o sobie: Hmm... mogłabym całą litanie o sobie odstawić, ale oszczędzę Wam czytania. Licealistka, która ma 5 min do szkoły xD Rysuję mange a nawet anime (w photoshop'ie), oglądam i czytam M&A, gram na gitarce (akustycznej) *-* i słucham YUI (a se też posłuchajcie... np to xD Uwielbiam dźwięk jej gitary ^^). Przygodę z MMO zaczęłam od Metina xD później kumple namówili mnie na Lineage II (jestem za głupia na to O.o xD), ale odkryłam PW i przy tym zostałam... i gdzieś już tak rok to ciągnę.. ^^

Offline

 

#22 2009-04-30 16:10:13

sebol1338

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy sie lepiej

Imię: Sebastian:)
Nick w grze: sebol1338
Wiek: 19 urodzony 07.08.1989r.
Miasto: Bytów. (dziura)
o sobie: gram w PW od niedawna:) ale bardzo mi się podoba. gram jeszcze w MU. ucze sie w zawodówie:) jako elektryk budowlany:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.flormp3.pun.pl www.demetri-forum.pun.pl www.lsdclan.pun.pl www.hydraulicy.pun.pl www.pokemon-mania.pun.pl